FORGOT YOUR DETAILS?

معرفی پیکما

شرکت پیکما (پیشگامان کفش منتخب ایران) بعنوان اولین برند مشترک و اولین کنسرسیوم صادراتی صنعت کفش کشور در سال ۱۳۹۱ به ثبت رسید. خانواده پیکما متشکل از ۱۰ واحد تولیدی بزرگ و فعال این صنعت در سطح کشور می باشد که در زمینه ی تولید انواع پایپوش های E.V.A., P.U., Airblowing P.V.C. فعالیت دارند.
شرکت پیکما در ابتدای راه توانست با حضور در بازارهای بین المللی همچون عراق، تاجیکستان، ترکمنستان، و ازبکستان از رقیبان خود پیشی بگیرد. در سال دوم، با هدف حذف واسطه ها، و کاهش قیمت نهایی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، فروشگاه های زنجیره ای عرضه مستقیم کالا را راه اندازی نمود و در کوتاه ترین زمان تعداد نمایندگی های خود را به ۵ شعبه رساند. سبد کالایی بسیار متنوع، کیفیت بالا، به روز بودن و قیمت مناسب از مزایای رقابتی شرکت پیکما می باشد.
امروز نیز توانسته ایم با راه¬اندازی وبسایت فروش آنلاین، محصولات تولیدی خود را با حذف واسطه¬ها به قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسانیم.
از اهداف پیش روی این شرکت، گسترش حجم صادرات و راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای در خارج از کشور و افزایش نمایندگی ها در سراسر میهن عزیزمان می باشد.
امید است بتوانیم با حمایت از حقوق مصرف کنندگان، ترغیب مشتریان به خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدکنندگان بومی نقش به سزایی در رونق اقتصادی کشورمان ایفا کنیم.

آخرین اخبار پیکما

VIEW ALL
TOP